Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Povinné ručení online

Sjednejte si povinné ručení prostřednictvím našeho srovnávače. Vybere pro vás během chvíle to nejvhodnější.

Povinné ručení sjednáte online a výhodně

Pokud vlastníte vůz, se kterým pravidelně brázdíte silnice a dálnice, není pro vás povinné ručení ničím neznámým. Ze zákona totiž musíte mít v takovém případě sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla vždy.

Toto pojištění oceníte v situaci, kdy nechtěně někomu nabouráte vůz. Škody, jejichž výše se může při dnešních cenách vozů vyšplhat až na miliony korun, budou uhrazeny z vašeho povinného ručení. Nepůjdou tedy z vaší peněženky, což by mohlo být pro řadu osob likvidační. Co když vám ale řekneme, že si ho můžete sjednat se slevou až 2000 Kč?

Kromě škod způsobených na vozidle kryje povinné ručení i trvalé následky cestujících, škody na nabouraných svodidlech, plotech či domech, a případnou ekologickou havárii.

Na co byste určitě neměli zapomenout

Škoda Fabia

Obvykle: 2 241 Kč

od 1 228 Kč

Ušetříte: 1 013 Kč

Srovnat pojištění
Škoda Octavia

Obvykle: 2 767 Kč

od 1 658 Kč

Ušetříte: 1 109 Kč

Srovnat pojištění
Ford Focus

Obvykle: 3 753 Kč

od 1 958 Kč

Ušetříte: 1 795 Kč

Srovnat pojištění
VW Golf

Obvykle: 5 558 Kč

od 2 041 Kč

Ušetříte: 3 517 Kč

Srovnat pojištění

Jak provést srovnání povinného ručení

Pokud hledáte nejlepší povinné ručení a chtěli byste porovnat jednotlivé nabídky rychle a na pár kliknutí, využijte náš srovnávač. Jediné, co k tomu budete potřebovat, jsou malý a velký technický průkaz. Z těch opište základní údaje o vozidle a srovnávač povinného ručení vám pak do minuty najde to nejvýhodnější povinné ručení.

Jako první vyplňte údaje o vozidle, jako je značka, typ vozidla (povinné ručení na motorku je rovněž povinné), využití vozu, objem motoru, výkon, hmotnost vozu, palivo a podobně. Online kalkulačka vám zároveň nabídne i možnost přidání havarijního pojištění (to kryje škody na vašem vozidle). Dále je potřeba vyplnit vaše osobní údaje, tedy jméno a příjmení, bydliště, rodné číslo a kontaktní údaje.

Online kalkulačka vám poté nabídne srovnání těch nejvýhodnějších nabídek povinného ručení. Jestli zvolíte nejlevnější povinné ručení, nebo si trochu připlatíte a dáte přednost nadstandardním službám, je už čistě na vás.

Po vybrání konkrétní nabídky a pojišťovny vás srovnávač vyzve k vyplnění podrobných osobních údajů. Ty slouží k uzavření smlouvy s pojišťovnou. Posledním krokem je zaplacení povinného ručení. Jaký zvolíte způsob úhrady, je jen na vás – na výběr je platební karta, QR kód nebo bankovní převod.

Po zaplacení ihned obdržíte na e-mail zelenou kartu, která slouží jako doklad o uzavření povinného ručení. Zelenou kartu a smlouvu obdržíte zároveň i poštou na uvedenou adresu. Od roku 2020 ovšem nemusíte mít zelenou kartu u sebe v „zelené“ podobě. Stačí si ji vytisknout černobíle.