Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Běžné účty

Vyzkoušejte k porovnání běžných účtů náš srovnávač a vyberte si ten nejlepší běžný účet přesně podle vašich požadavků. Vše během několika kliknutí.

Nejlepší běžný účet podle vašich představ

Jaký by měl vypadat nejlepší běžný účet? Někdo vám na první dobrou řekne, že by měl být hlavně bez poplatků. Nicméně je potřeba brát v potaz, že každý člověk má své individuální potřeby. Představy o ideálním účtu se tak mohou v mnohém rozcházet. A každá banka vám bude pochopitelně tvrdit, že právě u nich je vedení běžného účtu nejvýhodnější. Jak si udělat v dnešní bohaté nabídce různých účtů jasno?

Nejprve si řekněte, co od běžného účtu očekáváte. Vedení zdarma, či nízký paušál? Nebo je pro vás důležitý osobní kontakt a individuální přístup? Pak byste měli jít do banky, která má po celé republice dostatek poboček. Fascinují vás moderní technologie a chtěli byste se svou bankou komunikovat výhradně přes mobilní telefon? Založte si účet tam, kde vám umožní vyřídit vše na dálku z appky.

Na co se u běžného účtu zaměřit

Jak na srovnání běžných účtů

Abyste si udělali v nabídkách bank jasno a našli si ten nejvýhodnější běžný účet, můžete využít náš šikovný srovnávač. Stačí k tomu jen chvilka vašeho času a vyplnění kontaktních údajů. Poté si můžete prohlédnout přehledný žebříček těch nabídek, které budou nejlépe odpovídat vašim požadavkům. A ve chvíli, kdy si vyberete kandidáta, můžete učinit nezávaznou poptávku.

Sjednejte si běžný účet online

Snadno si můžete u naprosté většiny bank sjednat běžný účet online bez návštěvy pobočky. Všechny potřebné údaje a dokumenty předáte bance online. Ve chvíli, kdy bude smlouva připravena k podpisu, vám bude doručena prostřednictvím kurýra v přesně daný čas. Pokud nechcete s bankou řešit nic specifického, máte hotovo.

Banka vám aktivuje váš nový účet ve chvíli, kdy obdrží podepsanou smlouvu. Na novém účtu by měla být zachována původní inkasa a trvalé platební příkazy, což je zaručeno kodexem mobility.