Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Pojištění majetku online

Využijte náš srovnávač pojištění majetku a odpovědnosti občanů a chraňte svůj domov. Vše vyřídíte online a ještě ušetříte.

Pojištění majetku pro ochranu vašeho domova

Pojištění majetku vzniklo z toho důvodu, aby ochránilo to, na čem vám záleží a co jste celý život budovali – váš domov. Ať máte dům postavený sebelépe, někdy zkrátka není v lidských silách ubránit ho před škodami. Ať už je způsobí požár, kroupy, potopa, přepětí či zloděj, který se vloupá dovnitř.

Pojištění majetku vám ušetří starosti s bydlením a výše zmíněnými nepříjemnostmi, které mohou vlastnictví majetku provázet.

Typy majetkových pojištění

Pojištění majetku se dělí na 2 základní skupiny, mezi kterými je nutno rozlišovat:

Než si tedy sjednáte majetkové pojištění, je dobré si ujasnit, co vše byste si měli pojistit. V budoucnu se tak vyhnete nepříjemnému překvapení. Pro nájemníky je výhodné sjednat si pojištění domácnosti. Vlastníci bytů, kteří v objektu bydlí, by měli zapřemýšlet nad kombinací obou pojištění.

Na co se připojistit

Jak na srovnání pojištění majetku

Se srovnáním a sjednáním pojištění majetku vám pomůže náš srovnávač. Díky tomu vše proběhne hladce a během chvilky máte pojištění zařízené. Prvním krokem bude vyplnění údajů o nemovitosti – jaký k ní máte vztah, typ stavby, číslo parcely a další podrobnosti. Dále zadáte vaše kontaktní údaje a kalkulačka vám nabídne přehledný souhrn aktuálních nabídek pojišťoven.

Ve chvíli, kdy máte o favoritovi jasno, vyplníte ještě podrobnější osobní údaje, které jsou potřebné k uzavření smlouvy s pojišťovnou. Na závěr vás srovnávač vyzve k uhrazení pojištění. Jakou formu úhrady si vyberete, je čistě na vašem uvážení. Lze volit mezi platbou kartou, QR kódem a bankovním převodem. Po uhrazení služeb obdržíte veškeré doklady e-mailem. O víc se starat nemusíte a jste pojištěni.