Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Srovnání hypoték

Využijte ke srovnání úrokových sazeb hypoték naši kalkulačku a ušetřete si starosti s výběrem. Během pár minut najdete ty nejlepší nabídky s co nejnižším úrokem.

Níže zobrazené srovnání provádí společnost Partners Financial Services.

Najděte tu nejlepší hypotéku

Rádi byste si sjednali hypoteční úvěr, ale nevíte, jak se v množství nabídek vyznat? V tom případě jste zde správně. Během chvilky získáte přehled o současných nabídkách hypoték a vyberete si takovou, která bude pro vás nejvýhodnější. V naší hypoteční kalkulačce najdete i takové nabídky, ke kterým byste se při běžném vyřizování v bance vůbec nedostali.

Další výhodou je, že veškeré papírování a administraci za vás vyřídíme – k dispozici vám budou neustále naši vyškolení makléři, kteří ochotně zodpoví veškeré vaše dotazy a pomohou vám s výběrem hypotéky, pokud tápete. Celým procesem vás provedou od A do Z a dotáhnou ho až do vítězného konce.

Jak na srovnání hypoték

Srovnání hypoték je díky našemu srovnávači opravdu snadné a zabere vám jen chvilku. Výhodou je, že nepotřebujete mít k ruce žádné dokumenty nebo doklady. Jediné, co musíte do hypoteční kalkulačky zadat, je finanční obnos, který si chcete půjčit, a hodnota pořizované nemovitosti. Ve chvíli, kdy tyto údaje zadáte, se vám rozbalí žebříček nabídek jednotlivých bank.

Abyste se ale dostali k podrobným informacím a podmínkám, musíte ještě do kalkulačky zadat vaše kontaktní údaje. Díky tomu zjistíte, jak jsou na tom jednotlivé hypotéky, co se týče úrokových sazeb, a můžete hledat tu nejvýhodnější.

Ve chvíli, kdy vás některá z nabídek zaujme, můžete kliknutím na jedno jediné tlačítko učinit nezávaznou poptávku. Tato informace poputuje k jednomu z našich hypotečních specialistů, který vás do druhého pracovního dne kontaktuje. Zároveň obdržíte potvrzení na e-mail.

Porovnejte si nabídku hypoték od většiny bank a získejte i neveřejné nabídky, které na pobočce nedostanete.

Srovnání hypoték pro vás připravujeme ve spolupráci s Partners Financial Services, a.s.