Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Životní pojištění online

Vyzkoušejte k porovnání nabídek životního pojištění náš srovnávač. Vše vyřídíte velmi rychle a z pohodlí domova.

Životní pojištění pro vás i vaše blízké

Ačkoliv bychom si to všichni určitě přáli, život se nedá nalajnovat podle pravítka. A i když se člověk snaží sebevíc, některým tragickým událostem se zkrátka nedá zabránit. Pro všechny případy je proto rozumné zamyslet se nad zřízením životního pojištění.

Dobře vybrané životní pojištění zajistí vašim blízkým finanční ochranu v případě vašeho úrazu nebo dokonce smrti. Proto je vhodné zejména pro ekonomicky aktivní osoby, na kterých jsou závislí ostatní lidé (zejména nezletilé děti). Tímto způsobem si můžete pojistit, že bude o vaše milované postaráno za každé situace a rodina si udrží svůj životní standard i v těžkých dobách.

Životní pojištění může zároveň představovat nástroj, kterým se dá vydělávat. V takovém případě zvolte investiční životní pojištění.

Tipy na připojištění

Jak vybrat nejlepší životní pojištění

Pojistných nabídek s odlišným rozsahem, limity pojištění i cenou existuje celá řada a není snadné se v nich vyznat. Proto je tak užitečné využít naši kalkulačku životního pojištění. Během chvilky pro vás vybere ty nejlepší nabídky životního pojištění – přesně podle vašich požadavků a možností.

Srovnání a sjednání životního pojištění je velmi snadné. Nejprve v kalkulačce vyberete, z jakých důvodů a koho chcete pojistit. Dále je potřeba zadat věk a hrubý měsíční příjem. Srovnávač vás poté vyzve k vyplnění osobních a kontaktních údajů.

V žebříčku přehledně srovnaných nabídek životního pojištění si pak sami vyberete konkrétní pojišťovnu. A pochopitelně je také čistě na vás, zda dáte přednost nejlevnějšímu životnímu pojištění, nebo si zvolíte některé z dostupných připojištění.

Posledním krokem ke sjednání životního pojištění je zadání podrobných osobních údajů, které slouží k uzavření smlouvy s pojišťovnou, a zaplacení služby. Můžete tak učinit prostřednictvím platební karty, pomocí QR kódu nebo bankovním převodem. Veškeré doklady související s vaším pojištěním vám následně pošleme na e-mail. A jste pojištěni!