Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Investice

Chcete zhodnotit vaše úspory a najít tu nejlepší investici? Porovnejte si nabídky investičních portfolií a vyberte si tu nejvýhodnější.

Proč investovat online

Většina lidíje zvyklá na pravidelný příjem – pracují na zaměstnaneckých pozicích, věnují se vlastnímu podniku, případně kombinují obě cesty. Existují ale i další možnosti, jak si vydělat peníze. Jednou z nich jsou investice.

Investice znamená, že část svého příjmu vložíte do kapitálu tak, že z nich nezískáte okamžitý výnos, ale mohou vám přinést zhodnocení v budoucnu. A právě v tom spočívá kouzlo, ale zároveň rizikovost investic. Mohou vám přinést zisk, ale také nemusí.

Investovat můžete do akcií, podílových fondů či jiných cenných papírů. V moderní době to navíc jde i online. Díky internetu se nemusíte vůbec vzdálit z domova, abyste investovali své prostředky a začali vydělávat i jinými způsoby.

S investicemi opatrně

Na poli investování platí, že čím více investujete, tím více můžete získat. Na druhou stranu také platí, že pokud si vyberete investici, od které očekáváte vyšší výnos, zvyšuje se také její riziko. Můžete získat hezkou sumu peněz, ale také nemusíte vydělat vůbec nic – v nejhorším případě je možné i prodělat.

Jak na srovnání investic

K online investicím je potřeba přistupovat vždy obezřetně. Vhodně vybraná investice by vám měla zajistit nejen návratnost vložených peněz, ale také slušný výnos. Neváhejte proto využít k porovnání nabídek naši investiční kalkulačku.

Stačí do ní vyplnit, kolik chcete investovat, v jakém časovém horizontu chcete investovat a zda budete investovat jednorázově, nebo opakovaně. Poté vás ještě požádáme o vyplnění kontaktních údajů, které předáme obchodnímu partnerovi, u něhož se rozhodnete investovat.

Poté se vám rozbalí přehledný žebříček investičních nabídek odpovídajících vašim požadavkům. Je jen na vás, kterou z nich zvolíte – zda dáte přednost vyššímu riziku, nebo vsadíte raději na jistotu. Ve chvíli, kdy máte o svém favoritovi jasno, můžete učinit nezávaznou poptávku. Stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“.