Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Hypoteční kalkulačka úroků a splátek

Hypoteční kalkulačka vám během chvilky spočítá, kolik budete na hypotéku měsíčně platit. S ohledem na výši úroku a dobu splácení.

TIP: Srovnejte si nabídku hypoték u většiny bank a získejte neveřejné nabídky

Zjistěte, kolik budete měsíčně splácet

Vzít si hypotéku znamená velkou zodpovědnost a závazek do let budoucích. Ne každý správně odhadne své možnosti, takže se může po nějaké době stát, že je pro něj splácení hypotéky nesmírně náročné. Díky hypoteční kalkulačce můžete během chvilky zjistit, kolik budete měsíčně splácet za hypotéku na vaše bydlení. Získáte tak lepší představu o tom, co vás čeká.

Stačí zadat částku, kterou si chcete půjčit, jak dlouho chcete úvěr splácet a roční úrokovou sazbu, kterou vám věřitel nabízí. Z těchto informací kalkulačka vypočte, jak bude vaše hypotéka vypadat – kolik budete měsíčně splácet a celkovou částku, kterou věřiteli zaplatíte. Díky tomu získáte dobrý přehled a máte jasno.

Tato čísla je ovšem nutno brát s rezervou – online hypoteční kalkulačka nebere v potaz drobnosti a individuální faktory, které mohou výslednou výši splátek ovlivnit. Jde např. o poplatky za poskytnutí hypotéky, poplatky za správu hypotéky atd.

Poptejte hypotéku přes nás

Pokud si nevíte s hypotékami rady, můžete se na nás spolehnout. O nabídkách hypoték si udržujeme dokonalý přehled a víme, na co se nesmí při sjednávání úvěru zapomenout, a čemu se naopak obloukem vyhnout.

K dispozici vám budou po celou dobu naši hypoteční specialisté, kteří mají za sebou mnohaletou praxi a bohaté zkušenosti v oboru. Navíc máme v rukávu ještě další eso – umíme pro vás získat i speciální nabídky, ke kterým byste se na přepážce banky vůbec nedostali.

Pokud máte o hypotéku zájem, doporučujeme vám nejprve využít náš srovnávač nabídek hypoték. Díky němu zjistíte, jaké jsou aktuální nabídky bank a jaké podmínky si stanovují. Srovnání hypoték vám zabere jen chvilku a umožní vám rychle se zorientovat v situaci. A pokud vás některá z nabídek zaujme, můžete hned učinit nezávaznou poptávku.