Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Cestovní pojištění online

Využijte náš srovnávač k porovnání nabídek pojišťoven. Zařídíte si tak cestovní pojištění online pomocí několika kliknutí.

Cestovní pojištění sjednáte online a rychle

Když se něco v zahraničí zvrtne (třeba kotník), může se idylická dovolená u moře v mžiku proměnit ve zlý sen. Pro tyto případy je výhodné zřízení cestovního pojištění. To vám pomůže s nečekanými velkými výdaji, pokud se během dovolené něco přihodí. Dobře si proto rozmyslete, co budete během dovolené podnikat, a podle toho zvolte vhodné cestovní pojištění.

Na co byste určitě neměli zapomenout

Chorvatsko

3 osoby / týden

od 350 Kč

Srovnat pojištění
Slovensko

4 osoby / 2 týdny

od 579 Kč

Srovnat pojištění
Itálie

2 osoby / 2 týdny

od 462 Kč

Srovnat pojištění
Rakousko

2 osoby / týden

od 243 Kč

Srovnat pojištění

Jak vybrat nejlepší cestovní pojištění

Rádi byste měli pro cestovní pojištění srovnání, které vám pomůže vybrat ty nejlepší služby? Nepotřebujete k tomu žádné dokumenty, stačí jen vyplnit několik údajů do našeho srovnávače. Do minuty najde to nejvýhodnější cestovní pojištění šité na míru vašim potřebám.

Jako první vyplníte název destinace, datum odjezdu a datum návratu. Dále je potřeba vyplnit počet pojištěných osob a jejich věk. Online kalkulačka vám poté nabídne srovnání těch nejvýhodnějších nabídek cestovního pojištění. Pak už je čistě na vás, zda je pro vás prioritní levné cestovní pojištění, nebo si rádi připlatíte za pohodlí.

Ve chvíli, kdy si zvolíte konkrétní nabídku a pojišťovnu, je potřeba zadat podrobné osobní údaje pro uzavření smlouvy. Nakonec už si jen vyberete způsob úhrady – můžete platit buď platební kartou, QR kódem nebo bankovním převodem.

Po uhrazení obdržíte veškeré informace související se sjednaným cestovním pojištěním na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli do srovnávače. Rovněž přijde ve stručnější verzi formou SMS.