Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Srovnání cen dodavatelů plynu a elektřiny

Nepřeplácejte zbytečně za elektřinu nebo plyn. Změnit dodavatele energií není nic těžkého a zvládne to opravdu každý. Vše se dá navíc vyřešit z pohodlí domova, přičemž veškeré papírování zařídíme za vás. Výsledek vás ovšem může příjemně překvapit – zvolíte-li výhodnou nabídku, můžete na plynu nebo elektřině hodně ušetřit.

Elektřina

Elektřina

Neplaťte zbytečně za drahou elektřinu. Porovnejte si nabídky na našem srovnávači a vyberte si takovou, která vám pomůže ušetřit.

Plyn

Plyn

Neplaťte zbytečně za drahý plyn. V naší kalkulačce si můžete najít takového dodavatele, který vám poskytne levnější plyn.

Jak změnit dodavatele energií

Změna dodavatele energií vám může v mnohém ulehčit život. A nemusíte se ničeho bát, nejde o nijak radikální krok – a to jak v případě dodavatele plynu, tak u dodavatele elektřiny. Veškeré změny proběhnou pouze smluvně, tedy formálně „na papíře“.

Nemusíte se obávat žádných zásahů do infrastruktury. Do vašeho domova bude proudit stále ten samý plyn či elektřina, pouze budete platit faktury jinému dodavateli. A pokud si vyberete opravdu dobře, můžete za energie platit mnohem méně a výrazně tak ušetřit.

Buďte opatrní

Při změně dodavatele energií buďte maximálně obezřetní. V dnešní době se bohužel objevuje čím dál více podvodníků, kteří se pokouší na snaze lidí šetřit na energiích co nejvíce přiživit.