Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Kreditní karty

Využijte náš srovnávač a najděte díky němu tu nejlepší kreditní kartu, která vám poskytne skutečné výhody.

Jak získat nejlepší kreditní kartu

Co kdybychom vámřekli, že můžete díky placení kreditní kartou vydělávat? Musíte si ovšem vybrat skutečně výhodnou kreditku, kterých je na trhu poměrně málo. A i když vám dnes téměř každá banka bude tvrdit, že jedině jejich kreditní karta vám přinese výhody, nenechte si vnutit první kartu, na kterou narazíte.

Díky našemu srovnávači si můžete kreditní karty mezi sebou porovnat a snadno zjistit, která z nich se vám skutečně vyplatí.

Kreditní a debetní karta

Mezi lidmi dochází často k záměnám těchto dvou pojmů. Kreditní a debetní karta možná vypadají na první pohled stejně, ale používají se jinak. Platební karta, kterou běžně používáte k nákupům a výběrům peněz z bankomatu, se nazývá debetní karta.

Kreditní karta se na rozdíl od debetní nepojí s žádným účtem. Prostřednictvím kreditní karty vám banka poskytuje „předschválenou půjčku“ v určité výši (například 40 000 Kč měsíčně). Místo svých peněz tak operujete s penězi banky. Pokud dluh vždy splatíte v bezúročném období, nenastává žádný problém a začíná se každý měsíc nanovo.

Možná se divíte, proč banky na toto přistupují. Odpověď je jednoduchá – většina lidí na včasnou splátku zapomíná a naskakují jim pak tučné úroky (většinou přes 20 %).

Na co byste určitě neměli zapomenout

Aby vám kreditní karta posloužila jako dobrý nástroj, musíte ji využívat strategicky. Jedině tak máte šanci těšit se z výhod, které nabízí.

Jak na srovnání kreditních karet

Pokud vám jde z ohromného množství kreditních karet, které dnes banky nabízejí, hlava kolem, využijte náš srovnávač. Během chvilky vám sestaví srovnání kreditních karet, které pro vás budou výhodné a vyplatí se vám s nimi nakupovat. Až si vyberete toho nejlepšího kandidáta, můžete si o kreditku online zažádat.