Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Plyn a změna dodavatele

Změna dodavatele plynu vám pomůže ušetřit tisíce korun. Využijte k porovnání cen plynu naši kalkulačku a najděte tu nejvýhodnější nabídku.

Proč změnit dodavatele plynu

Doba je nejistá a na cenách energií se to silně odráží. Víte, že změnou dodavatele plynu máte šanci významně ušetřit? Navíc nejde o žádnou dramatickou změnu, která by nějak zasáhla do existující infrastruktury. Změna se odehraje výhradně na papíře (tedy smluvně), asi jako když přecházíte k jinému telefonnímu operátorovi.

Do vašeho domova bude proudit stále ten samý plyn, ale budete za něj platit méně. A pokud si nového dodavatele plynu vyberete skutečně pečlivě, můžete tím náklady na plyn snížit o tisíce korun. Faktury budete platit jiné společnosti, jinak se prakticky nic nezmění.

Buďte obezřetní

Dejte si pozor na různé podvodné nabídky. Na snaze lidí hledat výhodnějšího dodavatele a ušetřit se dnes snaží přiživit různí nepoctivci. Buďte proto maximálně opatrní.

Jak na srovnání cen plynu

Jde vám z nabídek plynu hlava kolem? Nebojte, změna dodavatele plynu není nic těžkého, navíc vám s tím rádi pomůžeme. Vše můžete vyřešit online z pohodlí domova. Pokud chcete získat skutečně dobrý přehled o aktuálních nabídkách dodavatelů plynu, neváhejte k tomu využít naši kalkulačku cen plynu.

Vyhraďte si k tomu pár minutek vašeho času a najděte své poslední vyúčtování za plyn. Pokud ho nemáte po ruce, nevadí, i s tím si naše kalkulačka poradí. Stačí pouze vyplnit, k čemu plyn využíváte, jaký je váš současný dodavatel a další potřebné informace. Posledním krokem je zadání vašich kontaktních údajů – nemusíte se bát, slouží pouze k předání obchodnímu partnerovi.

Kalkulačka vám poté nabídne přehledné srovnání dodavatelů plynu. Snadno si tak můžete vybrat takového, jehož nabídka se vám bude nejvíce zamlouvat. Určitě vás potěší i to, že se nemusíte zabývat žádným papírováním – to vše za vás zdarma vyřídíme.