Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Hypotéky a refinancování

Získejte lepší přehled ve světě hypoték a refinancování. U nás si můžete porovnat jednotlivé nabídky, zjistit výši splátek i sjednat hypotéku online.

Jak získat tu nejlepší hypotéku

Není hypotéka jako hypotéka. Na trhu s finančními produkty dnes najdete nepřeberné množství nabídek a všechny vám slibují, že jedině s nimi získáte ty nejlepší podmínky. V případě půjček, mezi které patří i hypotéka, se ovšem vyplatí neskočit po první nabídce a raději si nechat více času na rozmyšlení. Nabídky si můžete navíc porovnat díky naší hypoteční kalkulačce.

Pokud chcete získat tu nejlepší hypotéku, zapamatujte si pár jednoduchých pravidel:

Pokud se vám nechce jít zrovna do hypotéky, máme pro vás ještě jednu šikovnou alternativu – zkuste úvěr ze stavebního spoření.

Kdy refinancovat hypotéku

Pokud se vám blíží konec fixace a nevyhovují vám podmínky vaší hypotéky, nebojte se ji refinancovat. Můžete tak získat nový úvěr u jiné banky s daleko nižší úrokovou sazbou. Kromě výhodnějších úroků lákají banky klienty i na další výhody v podobě jednodušší administrativy, minima poplatků a dalších bonusů.

Jak na srovnání hypoték a refinancování

Pokud máte o hypotéku či její refinancování zájem, zkuste si nejprve jednotlivé nabídky porovnat. Srovnání hypoték je nesmírně jednoduché a zabere vám jen chvilku. Nejsou k tomu potřeba žádné dokumenty, stačí jen do hypoteční kalkulačky vyplnit, jakou částku si chcete půjčit a jaká je hodnota pořizované nemovitosti.

Po vyplnění kontaktních údajů se vám rozbalí přehledný žebříček aktuálních nabídek hypoték. Snadno si tak můžete vybrat tu nejvýhodnější s nejnižším úrokem. Naše kalkulačka vám navíc vypočítá i pravděpodobnost schválení úvěru.

Pokud vás některá z nabídek zaujme, můžete učinit nezávaznou poptávku. Na e-mail vám přijde potvrzení a do druhého pracovního dne se vám ozve některý z našich hypotečních specialistů. Ten vás provede celým procesem od A do Z. Dovede ho až do úspěšného konce, takže na nic nebudete sami. V případě jakýchkoliv nejasností máte k dispozici profesionála, na kterého se můžete obrátit.

Obdobným způsobem si můžete porovnat a sjednat nabídky refinancování hypotéky.