Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Telefonní tarify

Srovnejte si nabídky telefonních operátorů a vyberte si ten nejlepší mobilní tarif. Vše vyřídíte během pár kliknutí.

Níže zobrazené srovnání provádí provozovatel portálu Porovnej24.cz

Proč si vybrat jiný mobilní tarif

Telefony jsou dnes nedílnou součástí životů nás všech. Používáme je každý den. Někdo má telefon hlavně ke komunikaci s blízkými a přáteli, jiný surfuje na internetu a další používá telefon jako hlavní pracovní nástroj. Ve všech případech se vyplatí zajistit si co nejvýhodnější mobilní tarif – není důvod, abyste zbytečně platili za služby, které nevyužíváte.

Pokud si totiž vyberete mobilní tarif opravdu šikovně, můžete své měsíční náklady na telefonní služby snížit až o polovinu. Udělejte si proto nejprve jasno v tom, jaké služby jsou pro vás opravdu nezbytné.

Zvažte vaše požadavky

  • Chcete být stále připojení k internetu? → Zaměřte se na dostatek dat.
  • Trávíte hodiny klábosením? → Vyberte si neomezené volání zdarma v rámci stejné sítě.
  • Preferujete komunikaci přes SMSky? → Sjednejte si výhodný balíček SMS.

Jak na srovnání mobilních tarifů

Většina lidí za mobilní tarify zbytečně přeplácí, protože je pro ně trh s telefonními službami nepřehledný – zkrátka volí ten nejdražší tarif v domnění, že je pro ně nejlepší. To ale nemusí být vždy pravda. Často také platí zbytečně za služby, které vůbec nevyužijí.

Abyste na mobilních službách ušetřili a plně využili potenciál vybraného tarifu, zkuste si nejprve porovnat jednotlivé nabídky prostřednictvím našeho srovnávače. Získáte tak dobrý přehled o tom, co je momentálně k dostání, a rozhodování bude mnohem jednodušší.

Do kalkulačky nejprve vyplníte informace týkající se využití telefonu a vašich požadavků – operátora, kolik minut měsíčně provoláte, jaký chcete objem dat a podobně. Druhým krokem je vyplnění kontaktních údajů, abychom je mohli předat obchodnímu partnerovi.

Poté vám srovnávač nabídne přehledný žebříček nabídek, které odpovídají vašim požadavkům. Snadno si tak můžete vybrat tu nejlevnější nabídku, aniž byste museli slevit ze svých nároků. Navíc pro vás umíme zajistit i speciální nabídky, ke kterým se běžný uživatel na internetu nedostane.

Ve chvíli, kdy máte o favoritovi mezi tarify jasno, vás potěšíme dvojnásob – veškeré zařizování, papírování a administraci spojenou se změnou tarifu totiž můžete přenechat na nás. O vše se postaráme a zajistíme, aby změna proběhla naprosto hladce a rychle.

Porovnejte si nabídku mobilních operátorů i virtuálních operátorů a vyberte si nejlevnější volání.

Srovnání mobilních tarifů pro vás připravujeme ve spolupráci s portálem Porovnej24.cz