Zavolejte! Poradíme vám!

810 100 400
Po - Pá 9:00 - 17:00

Povinné ručení on-line - postup uzavření

Pro výpočet pojistného a on-line sjednání povinného ručení je nutné znát některé údaje z technického průkazu. Proto u sebe mějte malý technický průkaz (osvědčení o registraci vozidla). 

  • Zadejte požadované údaje o vozidle, dále pak o pojistníkovi. Důležité je také uvést správnou délku předchozího pojištění a počet zaviněných nehod. Po zadání potřebných údajů klikněte na tlačítko „Vypočítat pojistné“. Zobrazí se vám nabídka cen a variant povinného ručení. Můžete si zvolit výši pojistného limitu, frekvenci placení a vybrat si z nabídky připojištění. Srovnání cen povinného ručení se vám automaticky vždy přepočítá. Pro sjednání povinného ručení on-line klikněte u vybrané nabídky na tlačítko „Sjednat“.
     
  • Zkontrolujte již vyplněné a doplňte chybějící údaje o vozidle. Můžete si také zažádat o zaslání výpovědi stávající smlouvy na e-mail. Pak klikněte na tlačítko „Další“, které vás posune do dalšího kroku. Uveďte údaje o pojistníkovi, držiteli a vlastníkovi vozidla. Pokud chcete smlouvu a zelenou kartu zaslat na jinou adresu, než je vaše trvalé bydliště, vyplňte pole korespondenční adresa. Po kliknutí na tlačítko „Rekapitulace“ se vám zobrazí shrnutí všech vámi uvedených údajů, výše zvolených pojistných limitů a výše pojistného. Dále také přehled zvolených připojištění. Důkladně si veškeré údaje zkontrolujte. Seznamte se s čestným prohlášením a pojistnými podmínkami, které jsou vám k dispozici. Pro uzavření smlouvy je nutné souhlasit se zpracováním osobních údajů.
     
  • Pokud je vše v pořádku, postupte do dalšího kroku, kde si vyberete způsob platby pojistného. Je možné zaplatit hned online nebo později příkazem k úhradě či poštovní poukázkou. O přijetí vaší platby na náš účet vás budeme informovat e-mailem.
     
  • Po uzavření smlouvy obdržíte na uvedený e-mail pojistnou smlouvu a dočasnou zelenou kartu. Po zaplacení pojistného obdržíte poštou pojistnou smlouvu a zelenou kartu s roční platností.

Sjednat výhodné povinné ručení on-line!

Partneři

alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text