Zavolejte! Poradíme vám!

810 100 400
Po - Pá 9:00 - 17:00

Jak uzavřít havarijní pojištění on-line

K uzavření havarijního pojištění si připravte malý a velký technický průkaz. Pokud máte již sjednané havarijní pojištění, tak i platnou smlouvu.

 • Zadejte všechny požadované údaje o vozidle a pojistníkovi. Uveďte také délku předchozího havarijního pojištění a počet zaviněných nehod. Po kliknutí na tlačítko „Vypočítat pojistné“ se vám zobrazí nabídka jednotlivých pojišťoven. Zde je možné měnit spoluúčast, územní platnost, frekvenci placení a zvolená připojištění. Po změně parametrů se pojistné vždy automaticky přepočítá. Jakmile si vyberete vyhovující nabídku, klikněte na tlačítko „Sjednat“.
   
 • Pro on-line sjednání havarijního pojištění je důležité ve formuláři doplnit chybějící údaje, nejdříve o vozidle, dále pak o účastnících pojištění (pojistník, držitel, vlastník). Po vyplnění všech povinných polí pokračujte na rekapitulaci a shrnutí. Zkontrolujte údaje o pojištění, vozidle i účastnících.
   
 • Seznamte se s pojistnými podmínkami, informacemi pro klienta a čestným prohlášením. Pro uzavření smlouvy je nutné udělit souhlas se zpracováním osobních údajů.Pokud jsou uvedené údaje v pořádku, seznámili jste se s pojistnými podmínkami a souhlasíte se zpracováním osobních údajů, klikněte na „Uzavřít smlouvu“.
   
 • V dalším kroku si vyberte způsob úhrady pojistného. Je možné zaplatit ihned online nebo později, prostřednictvím internetového bankovnictví nebo poštovní poukázkou. Pokud není pojistné hrazeno on-line, údaje k platbě se zobrazí v dalším kroku. O obdržení vaší platby vás budeme informovat e-mailem.
   
 • Po odeslání objednávky vám bude na uvedenou e-mailovou adresu zaslána pojistná smlouva a asistenční karta, pokyny k zaplacení a informace k fotodokumentaci vozidla. Ta je pro vznik pojištění nutná stejně jako úhrada pojistného, kterou klient souhlasí s pojistnou smlouvou

 

Srovnat havarijní pojištění on-line!

Partneři

alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text