Zavolejte! Poradíme vám!

810 100 400
Po - Pá 9:00 - 17:00

Cestovní pojištění - postup uzavření

Pro sjednání cestovního pojištění jen nutné znát nejen rodné číslo pojistníka, ale také rodná čísla všech pojištěných osob.

 • Zadejte cílovou zemi vaší cesty. Pokud navštívíte více zemí, je nutné zadat tu nejvzdálenější, ostatní budou pojištěny automaticky. Doplňte datum odjezdu a příjezdu. Je možné sjednat pojištění s platností od následujícího dne a maximální délka pobytu je 1 rok. Vyberte typ cesty. Pokud jste zvolili pracovní cestu, označte, zda se jedná o administrativní nebo manuální pracovní činnost. V době sjednání cestovního pojištění je nutné, aby se účastníci nacházeli na území České republiky. Uveďte počet pojišťovaných osob a věk nebo rodné číslo každé osoby, která bude pojištěna. 
   
 • U sportovní činnosti označte, jaký sport budete během svého pobytu v zahraničí provozovat. Rekreační sport je pojištěn vždy. Ovšem pokud se chystáte v zimně na lyže nebo víte, že na dovolené budete provozovat rizikový sport či jedete na závod, vždy je nutné toto označit. Pokud by nebylo ve smlouvě uvedeno, že se připojišťuje provozování zimních nebo rizikových sportů nebo účast na organizované sportovní soutěži, nebylo by vám v případě pojistné události poskytnuto pojistné plnění. Pokud máte, zájem vyberete si z nabídky dalších připojištění.
   
 • Klikněte na „Pokračovat na srovnání“ a zobrazí se vám nabídka jednotlivých produktů.
   
 • Na stránce srovnání je možné si nabídky cestovního pojištění řadit dle ceny, hodnocení produktu nebo dle pojišťoven. Při výběru nezohledňujte jen cenu, podstatná je výše pojistného krytí u léčebných výloh a co dalšího pojištění za zobrazenou cenu kryje. Jakmile si vyberete pro vás nejvýhodnější nabídku cestovního pojištění, klikněte na „Sjednat“ a můžete cestovní pojištění sjednat on-line.
   
 • Doplňte údaje o pojistníkovi a všech pojištěných osobách. Je nutné znát rodná čísla a adresy všech pojištěných osob. Po zadání potřebných údajů pokračujte na rekapitulaci. V rekapitulaci je nutné si zkontrolovat vámi zadané údaje. Důležitá je cílová země, datum odjezdu a příjezdu, zvolená připojištění a údaje o účastnících. Pokud je vše v pořádku, seznamte se s pojistnými podmínkami, informacemi pro klienta a se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracování osobních údajů. Pokračujte dál na platbu pojistného.
   
 • Na stránce s platbou si vyberte, zda pojistné uhradíte ihned on-line nebo později např. převodem z bankovního účtu prostřednictvím internetového bankovnictví nebo složenkou. Při platbě on-line budete přesměrování na platební bránu. Pokud pojistné uhradíte později, e-mailem vám budou zaslány pokyny k platbě. Při výběru způsobu platby přihlédněte k počátku pojištění. Při platbě převodem nebo poštovní poukázkou bude platba na účet doručena později než platba on-line.
   
 • Po odeslání objednávky vám bude na uvedený email zaslána pojistná smlouva a asistenční karta.


Sjednat cestovní pojištění on-line!

Partneři

alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text