Zavolejte! Poradíme vám!

810 100 400
Po - Pá 9:00 - 17:00

Jak zažádat o konsolidaci půjček on-line

Aby bylo možné provést konsolidaci úvěrů, je potřebné do on-line formuláře uvést číslo občanského průkazu a rodné číslo žadatele.

 • Uveďte, jak dlouho chcete nový úvěr splácet a kolik chcete půjčit. Výše nového úvěru by měla být součet dlužných částek všech úvěrů, které požadujete sloučit. Pokud máte zájem, abyste obdrželi nějaké prostředky navíc, musíte o tuto sumu částku navýšit.
   
 • Označte, pokud máte záznam v rejstříku dlužníků, pokud jste v exekučním řízení nebo zda již splácíte půjčku. Označte také, jestli máte pravidelný příjem, tedy příjem déle než 3 měsíce. U OSVČ déle než 1 rok.
   
 • Pokud máte zájem vypočítat „Šanci na získání“ úvěru, je nutné doplnit požadované údaje, abychom šanci na získání úvěru mohli spočítat co nejpřesněji a pak pokračujte na srovnání.
   
 • Nabídky ve srovnání je možné řadit dle šance na získání, ceny nebo hodnocení produktu. Po výběru půjčky klikněte na „Sjednat“ a doplňte údaje o žadateli. Je důležité uvést pravdivé údaje, včetně kontaktních, abychom vás v případě nesrovnalostí či jakýchkoliv dotazů mohli co nejrychleji kontaktovat.
   
 • Pro vyřízení žádosti je nutné do formuláře doplnit číslo občanského průkazu a rodné číslo
   
 • Před odesláním vyplněného formuláře se seznamte s Obchodními podmínkami a Souhlasem se zpracováním osobních údajů. Klikněte na „Odeslat objednávku“.
   
 • Po odeslání objednávky vás bude do jednoho pracovního dne kontaktovat specialista, který s vámi dokončí vyřízení žádosti a poskytne informaci k podpisu smlouvy a převodu peněz. U některých institucí budete po odeslání nabídky přesměrování na web zvolené finanční instituce, a tam s vámi celou záležitost dořeší.


Srovnat nabídku sloučení úvěrů on-line!

Partneři

alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text