Zavolejte! Poradíme vám!

810 100 400
Po - Pá 9:00 - 17:00

Jak zažádat o půjčku před výplatou

K on-line vyřízení půjčky před výplatou budete potřebovat občanský průkaz a rodné číslo žadatele.

 • Upřesněte délku splácení, 15, 21 nebo 30 dnů a doplňte, kolik chcete půjčit.
   
 • Označte, pokud máte záznam v rejstříku dlužníků, pokud jste v exekučním řízení a pokud aktuálně splácíte již nějaké jiné půjčky. Také zda máte pravidelný měsíční příjem. V případě, že uvedete nepravdivé údaje, zbytečně zkomplikujete vyřízení úvěru.
   
 • Doplňte kontaktní údaje, abychom vám mohli zaslat dokumenty potřebné k vyřízení úvěru.
   
 • V případě, že požadujete vypočítat „Šanci na získání úvěru“, označte tuto možnost a doplňte údaje, které jsou potřebné k výpočtu. Opět je důležité odpovídat pravdivě, abychom mohli vypočítat co nejpřesnější možnost získání úvěru. Pak pokračujte na srovnání.
   
 • Na další stránce se vám zobrazí srovnání nabídek od jednotlivých společností. Nabídky je možné seřadit dle měsíční splátky, úrokové sazby, RPSN, hodnocení produktu, šance na získání a částky kterou zaplatíte. Po vybrání té nejvýhodnější nabídky klikněte na tlačítko „Sjednat“ a zobrazí se vám formulář s údaji o žadateli. 
   
 • V údajích o žadateli je mimo jiné také nutné uvést číslo a platnost občanského průkazu a pak rodné číslo. Po odeslání vyplněného formuláře obdržíte na uvedený email potvrzení o provedení objednávky.
   
 • Do jednoho pracovního dne vás bude kontaktovat specialista vybrané finanční instituce a dokončí s vámi všechny potřebné náležitosti, které jsou nutné pro poskytnutí půjčky. Ověří také, zda vám půjčka může být poskytnuta, tzv. CreditScoring – posouzení bonity klienta.
   
 • Také vás seznámí s informacemi ohledně podpisu smlouvy a vyplacení peněžních prostředků.


Zažádat o půjčku před výplatou on-line!

Partneři

alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text
alternativní text